Producenci
Promocje
MARAVILLA 1000g
MARAVILLA 1000g

39,00 zł

Cena regularna: 42,00 zł

Najniższa cena: 42,00 zł
szt.
 Zestaw Kawa Ziarnista Saboriso + Yancunu
Zestaw Kawa Ziarnista Saboriso + Yancunu

99,27 zł

Cena regularna: 103,27 zł

Najniższa cena: 99,27 zł
szt.
Zestaw kaw ziarnistych 5x100g
Zestaw kaw ziarnistych 5x100g

45,27 zł

Cena regularna: 53,60 zł

Najniższa cena: 45,27 zł
opak
Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Mayo
Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Mayo

99,27 zł

Cena regularna: 105,27 zł

Najniższa cena: 105,27 zł
szt.
Spieniacz do mleka MOTT COFFEE
Spieniacz do mleka MOTT COFFEE

87,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 87,00 zł
szt
TORITO 1000g
TORITO 1000g

52,50 zł

Cena regularna: 58,00 zł

Najniższa cena: 49,30 zł
szt
YANCUNU 1000g
YANCUNU 1000g

49,00 zł

Cena regularna: 58,00 zł

Najniższa cena: 48,72 zł
szt
Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Vallenato
Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Vallenato

99,27 zł

Cena regularna: 118,00 zł

Najniższa cena: 99,27 zł
szt.
 Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Yancunu
Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Yancunu

90,27 zł

Cena regularna: 107,27 zł

Najniższa cena: 90,27 zł
szt.
 Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Torito
Zestaw Kawa Ziarnista Oromo Gold + Torito

96,87 zł

Cena regularna: 105,27 zł

Najniższa cena: 8,40 zł
szt.
Zestaw Kawa Ziarnista Saboriso + Vallenato
Zestaw Kawa Ziarnista Saboriso + Vallenato

99,27 zł

Cena regularna: 108,27 zł

Najniższa cena: 99,27 zł
szt.
Zestaw Kawa Ziarnista Saboriso + Mayo
Zestaw Kawa Ziarnista Saboriso + Mayo

99,27 zł

Cena regularna: 105,27 zł

Najniższa cena: 99,27 zł
szt.
Dla firm

Mott Coffee to firma, która postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom nie tylko klientów prywatnych, ale również biznesowych, takich jak kawiarnie, hotele, restauracje czy biura. Zależy nam na tym, żeby kawa parzona w takich miejscach odznaczała się najwyższą jakością i cieszyła podniebienia każdej osoby, która jej kosztuje. Właśnie dlatego bierzemy sprawy w swoje ręce i dostarczamy naszym klientom jedynie najlepsze produkty. Chcemy wciąż się rozwijać i możemy zapewnić, że potrzeby klienta będą dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Oprócz ziaren kawy najwyższej jakości posiadamy w ofercie także akcesoria niezbędne do jej przyrządzenia. Zaufało nam już wiele osób, których nie interesują powszechnie dostępne w marketach produkty o nieznanym pochodzeniu i niskiej jakości.

O Tobie

Jeśli szukasz rozwiązania do biura, kawiarni, hotelu lub restauracji, których goście zwracają dużą uwagę na jakość serwowanej kawy i sposób jej przyrządzenia, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Wybierając najlepsze produkty zamiast sięgnąć po te łatwo dostępne, pokazujesz swoim klientom, że zależy Ci na nich i na zachęceniu do stałego korzystania z Twoich usług. Dzięki współpracy z nami zyskasz więc nie tylko najlepsze akcesoria do parzenia kawy i aromatyczne ziarna, ale także możliwość zacieśnienia więzi z klientami lub gośćmi. Naszą ofertę docenią osoby zwracające dużą uwagę na budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, a także te, które oczekują przejrzystych warunków współpracy. Nasi partnerzy to osoby, które chcą połączyć przyjemność płynącą z delektowania się napojem najwyższej jakości wraz z przeznaczeniem na nią rozsądnej sumy pieniędzy. Twoi klienci będą czuli się docenieni i chciani, a nie traktowani jak zwyczajni użytkownicy lokalu. Skontaktuj się z nami, by zyskać szansę na indywidualne dopasowanie oferty do Twoich potrzeb.

O nas

Mott Coffee Company to palarnia kawy specjalizująca się w dystrybucji kawy z Kostaryki i Gwatemali. Najważniejsze są dla nas najwyższa jakość oraz niepowtarzalne walory smakowe naparu przyrządzanego z aromatycznych ziaren. Pozyskujemy ziarna bezpośrednio od plantatorów kaw, dlatego nasi klienci nie muszą bać się o to, że pochodzą one z nieznanych źródeł. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w zakresie palenia kawy. Wiemy, że najlepszy smak płynie z kaw świeżo palonych i mielonych przed spożyciem. Najlepsze walory smakowe kawa zachowuje do 3 miesięcy od daty palenia. Praktykujemy więc palenie jej na bieżąco. Przed zapakowaniem w torebki i dostarczeniem do klienta kawa po wypaleniu musi leżeć co najmniej 48 godzin w celu odparowania gazów wytworzonych w trakcie procesu. Na torebkach klienci mogą znaleźć oznaczenie mówiące o III stopniu palenia. To stopień średni. Wyższe stopnie informują o mniejszej zawartości kofeiny i bardziej gorzkim smaku. To właśnie one są powszechnie spotykane i spożywane w Europie. Nasze kawy umożliwiają więc delektowanie się naturalnym smakiem i aromatem. Naturalne kawy suszone są w całości, czyli wraz ze skórką i miąższem. Suszenie na słońcu po zebraniu owoców z krzewów kawowca trwa co najmniej 21 dni, a następnie wysuszoną skórkę i miąższ oddziela się od ziarna kawy. Kawy Red Honey suszone są przez taki sam czas, natomiast z owocu kawowca usuwa się tylko skórkę, a miąższ suszy się razem z ziarnem na tak zwanych stołach afrykańskich. Przy kawie Yellow Honey usuwana jest dodatkowo część miąższu. Sok o nazwie Honey otaczający ziarno kawy jest bardzo słodki. Ziarna pobierają smaki z miąższu aż do chwili wysuszenia. W przypadku kaw komercyjnych skórka i miąższ usuwane są za pomocą wody pod ciśnieniem bądź metodą mechaniczną. Z tego powodu charakteryzują się słabszym aromatem i mniej wyrazistym smakiem.

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Podejmując się współpracy z nami możesz liczyć na wsparcie w wielu kwestiach. Przede wszystkim dostarczymy Ci najwyższej jakości kawę, którą będą mogły delektować się osoby przebywające w biurze, kawiarni, restauracji bądź hotelu. Możesz liczyć też na niezbędne akcesoria do jej przygotowania, które pozwolą wydobyć z kawy najlepsze walory smakowe.

Kawy ziarniste

Ziarna kawy pochodzące z Kostaryki i Gwatemali pozwalają na przygotowanie napoju o głębokim aromacie, który doceni każdy smakosz. Twoi klienci lub goście od razu poczują więc, że oferowana im kawa to nie najtańszy produkt z marketu. Możesz wybierać spośród kaw o różnym stopniu wypalenia oraz intensywności smaku. Niektóre warianty charakteryzują się mocną kwasowością, inne wyczuwalną nutą goryczy bądź słodyczy. Każda z opcji to 100% arabica nadająca się do zaparzenia na wiele sposobów, m.in. w kawiarce lub ekspresie. Oferowane przez nas kawy ziarniste odznaczają się niepowtarzalnymi smakami. Są one indywidualne w każdym przypadku – mogą łączyć nuty cytrusów i miodu bądź dostarczać wyczuwalnego smaku czekolady lub czereśni. Nasza palarnia ma siedzibę w Polsce, dlatego kupując nasze produkty wspierasz również rodzime biznesy. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać dostosowaną do Twoich potrzeb indywidualną propozycję współpracy.

Akcesoria do kaw

Przygotowanie wysokiej jakości aromatycznego napoju wymaga czegoś więcej niż najlepszej jakości ziarna. Mowa o akcesoriach do kaw, bez których niemożliwe byłoby ich przyrządzenie. Umożliwiają one np. zmielenie ziaren czy spienienie mleka. Nasze produkty ułatwiają każdemu przygotowanie napoju w najbardziej profesjonalny sposób. Oferujemy m.in. czajnik elektryczny z cyfrową kontrolą temperatury. Temperatura ma duże znaczenie w kontekście smaku parzonej kawy, dlatego powinna ona być odpowiednio śledzona. Optymalna wynosi 88 stopni Celsjusza. Oferowane przez nas młynki posiadają 14-stopniową skalę grubości mielenia, która pozwala na przygotowanie idealnego napoju. Przydatna będzie również waga umożliwiająca odmierzenie prawidłowej ilości kawy w celu wyciągnięcia z niej najlepszego aromatu. Poza urządzeniami posiadamy w ofercie także kubki porcelanowe i termiczne, które zachwycają świetnym wykonaniem i zróżnicowaną kolorystyką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl